فروش هر نوع فایل مورد نظر شما, انواع کتاب, مقاله, پروژه, پایان نامه, فایل های علمی, آموزشی, هنری, خلاقیت, و هر آن چه نیاز دارید.... (سفارش از شما, طراحی و آماده سازی محصول از ما)
هرچه نیاز دارید را تنها با یک کلیک از ما بخواهید فروشگاه پارتیا فروش انواع فایل

اطلاعیه فروشگاه

برای سفارش فایل یا محصولی که در سایت موجود نیست و قصد تهیه آن را دارید می توانید از طریق بخش های ارتباط با مدیر سایت از طریق تلگرام، دایرکت ایستاگرام در قسمت پیوندهای سایت و یا ایمیل parthia.sellfile@gmail.com سفارش خود را انجام دهید. همچنین می توانید برای توضیح بیشتر درباره محصولات و فایل ها از همین روش های ذکر شده با مدیر سایت مکاتبه کنید. لازم به ذکر است برای پشتیبانی یا خدمات پس از فروش از طریق پنل پشتیبانی سایت برای ایجاد درخواست خود اقدام کنید.

مجموعه شماره یک بیش از 100 نوع کارت ویزیت با طرح ها و زمینه های گوناگون به صورت وکتور و لایه باز

مجموعه شماره یک بیش از 100 نوع کارت ویزیت با طرح ها و  زمینه های گوناگون به صورت وکتور و لایه باز در این مجموعه از منابع متعدد، بهترین طرح های کارت ویزیت یا بیزینس کارت ها را برای شما عزیزان گردآوری کرده ایم. این مجموعه کامل نیاز شما را برای بسیاری از طرح های گرافیکی برطرف می سازد. همچنین این فایل ها به صورت وکتور و لایه باز می باشند و می توانید آن ها را ویرایش کنید و یا از طرح های آن ها برای طراحی کارت های ویزیت جدید با طرح دیگری استفاده کنید. فرمت این فایل ها به صورتی است که می توانید با نرم ...

توضیحات بیشتر - دانلود 6,000 تومان
تعداد صفحه(1):